Важливо

Кропивницький «Екостайл» виграв грант. Що зміниться

Перемога в конкурсі грантів від ЄБРР дозволить «Екостайлу» оптимізувати логістику вивезення відходів у Кропивницькому.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Компанія «Екостайл» отримала від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) грант на впровадження програми «BAS Комплексне управління підприємством». Грант забезпечує 60% від вартості проєкту.

“Ми весь час працюємо над підвищенням ефективності менеджменту у компанії. Співпраця з ЄБРР якраз допоможе нам автоматизувати бізнес-процеси «Екостайлу» в єдиній інформаційній системі. Ми дуже вдячні “Європейському банку реконструкції та розвитку” за високий рівень довіри до нашої компанії та потужну підтримку”, – розповіла директорка «Екостайлу» Олена Домбровська.

За її словами, підвищення управлінської ефективності неодмінно вплине на якість усіх робочих процесів компанії. Зокрема, на логістику вивезення відходів у місті та якість виконання свого функціоналу працівниками усіх ланок. Очікуваний ефект від реалізації проєкту виражатиметься у зростанні продуктивності праці та навіть у скороченні споживання електроенергії, що на сьогодні надважливо.

 «Екостайл» вже вдруге перемагає в конкурсі грантів від ЄБРР. Так, у 2017 році компанія отримала можливості для сертифікації за міжнародними стандартами ISO. Тоді «Екостайл» став єдиним в Україні підприємством у сфері поводження з відходами, сертифікованим за цими стандартами.

Нагадаємо, кропивничан просять не викидати новорічні ялинки до 15 січня

Читайте також:  у Кропивницькому подорожчають послуги з вивезення сміття

Поширити:

Залишити коментар:

коментар