Побузький феронікелевий комбінат зупинив виробництво через війну

© chamber.kr.ua

Побузький феронікелевий комбінат, що в Голованівському районі, вимушено призупинив виробництво.

Про це йдеться в заяві підприємства, повідомляє Перща електронна газета.

Це відбулося через те, що внаслідок ракетної атаки та глобального пошкодження електромережі підприємство не має можливості відновити роботу плавильних печей.

«ПФК отримав значні економічні збитки, а виробництво було вимушено зупинене до відповідного відновлення державної підстанції та виконання необхідних ремонтних робіт основного обладнання.

Перш за все, підприємством були здійснені усі необхідні заходи щодо недопущення ситуацій, які можуть справляти негативний вплив  на здоров’я людей чи навколишнє природне середовище.

Наразі електропостачання відновлене, але дуже нестабільне та його ледве вистачає на потреби населення. Через неможливість ведення виробничого процесу, підприємство вимушене призупинити основну виробничу діяльність. Датою початку простою визначено 01 листопада 2022 року.

З початку військової агресії проти України Побузький феронікелевий комбінат працював зі збитками через високі витрати на енергоносії, логістичні перешкоди, брак сировини, та субсидувався своїм швейцарським інвестором Solway Investment Group, намагаючись максимально виконувати взяті на себе зобов’язання перед робітниками та громадою», – йдеться в заяві.

Однак  під час простою за всім персоналом буде збережено робочі місця. Працівникам, задіяним в обслуговуванні та експлуатації об’єктів критичної інфраструктури та охороні об’єктів комбінату, оплата праці буде здійснюватися за фактично відпрацьований час. Не задіяному персоналу час простою буде оплачено у розмірі не менше двох третин встановленої тарифної ставки чи окладу.

Нагадаємо, 22 жовтня ворог влучив по важливих енергетичних об’єктах у Голованівському районі, внаслідок чого частина населення і підприємств тимчасово залишилися без енергопостачання.

Читайте також: Райкович: Без аварійних відключень не обійтись

Поширити:

Залишити коментар:

коментар