На Кіровоградщині арештували підприємство, яке роками співпрацювало з росією і ДНР

© umoloda

На Кіровоградщині  наклали арешт на корпоративні права та майно підприємства, яке здійснює видобуток каоліну та постачає його до росії за заниженими цінами.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну прокуратуру.

Так, йдеться про корпоративні права та об’єкти нерухомості вартістю понад 30 млн грн, які перебувають у власності підприємств РФ, а кінцевим власником є російський підприємець-міліардер.

Підприємство постійно торгувало з росією за втричі нижчою ніж до інших країн, про що свідчать укладені контракти про поставку продукції та сировини.

Окрім того підприємство неодноразово здійснювало реалізацію та відвантаження готової продукції до одного з самарських підприємств російської федерації, яке у свою чергу надає допомогу самопроголошеній владі територій Донецької та Луганської областей.

Наразі здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів у особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 КК України).

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також: підприємства із зон бойових дій перемістились до Кропивницького

Поширити:

Залишити коментар:

коментар