Чорноіваненко пропонує передати геріатричні пансіонати на утримання громадам

Депутат Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко наполягає на ревізії геріатричних пансіонатів із подальшою передачею їх на утримання територіальним громадам.

Про це він заявив під час засідання президії обласної ради, інформує Перша електронна газета.

«Що стосується в цілому питання наших соціальних інтернатів. Треба зробити ревізію і подивитися, куди ми витрачаємо шалений ресурс. Я що маю на увазі: виходить так, що заклади знаходяться на тих територіях, де практично 70% людей від цих територій перебувають у цих закладах. Я розумію, якщо там є хворі – це одна історія. А якщо там є геріатричні відділення, де практично будинки престарілих, і ми утримуємо їх за рахунок нашого бюджету, обласного. Я вважаю, прийшов час, коли ми повинні проаналізувати і дати можливість громадам взяти під свою опіку геріатричні пансіонати», – зазначив Олександр Чорноіваненко.

Як приклад, він навів місто Кропивницький, де функціонує психоневрологічний інтернат із геріатричним відділенням. Депутат наголосив, що утримувати соціальний заклад має міський бюджет.

«Це треба відпрацювати», – додав Олександр Чорноіваненко.

Наразі у підпорядкуванні обласної ради є чотири геріатричні та з геріатричними відділеннями пансіонати й інтернати на Кіровоградщині. Вони функціонують у Власівці Світловодської громади, Олександрії, Онуфріївці та Кропивницькому.

Нагадаємо, як виглядає відділення реанімації новонароджених у перинатальному центрі.

Читайте також: НКРЕКП хоче знизити тарифи на воду для Кіровоградщини. Водоканал проти

Поширити:

Залишити коментар:

коментар