Важливо

7 питань, котрі необхідно задавати у відділі продажу ЖК

© Pexels

Кожне придбання квартири у житловому комплексі починається із переговорів зі співробітниками відділу продаж. Найбільш часто людей хвилюють лише найбільш базові питання, які не здатні дати вичерпну кількість інформації. Втім, для того, щоб угода була максимально вигідною, потрібно звернути увагу на велику кількість аспектів житла, відносно яких вам повинні надати всі дані. До речі, новобудови від DOM.RIA дозволяють легко та без зайвих зусиль знайти омріяне житло.

Функції відділу продаж у житловому комплексі

Відділ продаж представляє собою проміжну ланку у взаємозв’язку між забудовником та клієнтами. Саме формування клієнтської бази та утримання уваги потенційних покупців квартир і є основними функціями, які передбачає ця організація. Крім того, співробітники відділу продаж повинні надавати клієнтам вичерпну інформаційну підтримку, щоб у даній взаємодії не залишалось білих плям, що можуть неприємно здивувати вже після того, як договір буде підписаний.

Найчастіше клієнта цікавлять лише два найбільш базових питання – скільки буде коштувати квартира та як вона виглядає. Та у такій мінливій сфері, як продаж нерухомості навіть найпростіші питання мають безліч нюансів та деталей, якими також варто зацікавитись.

338

7 питань, які треба обов’язково задати у відділі продаж

Перелік питань, що дозволять отримати найбільш вичерпну інформацію про майбутнє житло, виглядають наступним чином:

  1. Хто є забудовником? Безперечно, питання може здатись надто простим, але задати його варто. Дізнайтесь історію компанії та скільки років вона функціонує у сфері нерухомості. Є очевидним, що у відділі продажів по цьому питанню будуть висвітлені лише позитивні аспекти діяльності забудовника, але їх правдивість згодом можна буде перевірити самостійно.
  2. Чи все в порядку із документами? Якою б блискучою не була репутація забудовника, документації все ж варто приділити належну увагу. У відділі продажу на запит клієнта повинні надати два документи – правовстановлюючі документи на земельну ділянку та дозвіл на проведення будівництва. Крім того, дана ділянка також повинна мати цільове призначення, яке також юридично закріплене.
  3. Які матеріали та технології використовуються у будівництві? Перш за все, потрібно чітко знати, наскільки міцним, надійним та теплим буде житло. Варто уточнити, за якою технологією будуються несучі конструкції, а також чим заповнюються внутрішні та зовнішні стіни. Не зайвим буде задати питання про утеплення будинку.
  4. Скільки коштує квартира? Іноді ціна квадратного метру, що вказана на банерах та у рекламних матеріалах, може не відповідати дійсності, тому цьому питанню варто приділити увагу. Крім того, можна дізнатись про акції та знижки.
  5. Яким буде благоустрій будинку та прибудинкової території. Варто дізнатись, чи буде у будинку ліфт, система відеоспостереження, парковка та інші об’єкти. Якщо забудовник також має намір організувати необхідну інфраструктуру на території ЖК (приміром, дитячий садок), потрібно поцікавитись дозвільними документами.
  6. Ким буде обслуговуватись будинок. Підтримка території у належному стані може проводитись або спеціальною компанією, або ж створенням власної структури. Варто дізнатись, який з варіантів є актуальним.
  7. Як відбувається процес оформлення договору. Квартира може бути придбана декількома варіантами – інвестиція у ще не завершене будівництво, придбання прав на майно, заключення попереднього договору купівлі / продажу. Цей аспект потрібно уточнити.

Новые Жуляны 1024x691

Поширити:

Залишити коментар:

коментар