Важливо

Як проходить ремонт проблемної багатоповерхівки на Михайлівській

Спеціальна металева “стяжка”, новенькі бетонна підлога та система опалення у підвальному приміщенні: так зараз виглядає колись проблемна багатоповерхівка по вулиці Михайлівська, 2. Кілька років тому жителі цього будинку почали бити на сполох, заявляючи про тріщини у стіні. Після низки експертиз будинок вирішили ремонтувати.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Директор підрядної організації ТОВ «Експансія» Віталій Вязовцев розповідає, що станом на сьогодні виконано приблизно 65% робіт.

“Ми повністю завершили ремонт системи опалення, – перераховує виконані роботи Віталій Вязовцев. – Повністю готова бетонна підлога підвального приміщення з потрібним кутом нахилу і спеціальними лотками для виводу води з підвалу. Також встановлена зовнішня система “стяжки” будинку. Встановлення внутрішньої системи проходить нині на 4 поверсі, там же завершуємо оздоблювальні роботи”.

27707 1200x800 2

Віталій Вязовцев зізнається: вчасно і якісно закінчити ремонт можуть завадити власники двох квартир, одна з яких спочатку надала дозвіл на проведення внутрішніх робіт у себе в квартирі, а потім передумала.

“Вірогідно, що на етапі погодження не всі власники квартир до кінця розуміли характер внутрішніх робіт. Коли ми робили відновлювальний ремонт, ми йшли на всі, або майже всі побажання людей. Власниця квартири на третьому поверсі, літня жінка спочатку надала дозвіл на проведення внутрішніх робіт, а потім раптом відмовилась пускати будівельників до себе в квартиру. Власник іншої квартири здає в оренду іноземцям і спочатку спілкувався з нами через адвоката, а тепер і адвокат не виходить на зв’язок. Якщо питання з входом у ці квартири не буде вирішено найближчим часом, я буду вимушений призупинити роботи, адже не можу ризикувати цілісністю будівлі. Проблемною також є організація одночасного перебування вдома власників всіх квартир на одному поверсі. Адже ми працюємо не в конкретній квартирі, а одночасно на всьому поверсі. Але ці питання ми вирішуємо.

27704 1200x800 2

Віталій Вязовцев впевнений, що питання дозволу на внутрішні роботи потребує негайного вирішення. Адже за негативного сценарію розвитку подій на мешканців очікують спочатку призупинення робіт, а потім пошук проектантом варіантів завершення робіт без внутрішніх робіт у двох помешканнях. Це забере і час, і додаткові гроші.

“Проектна вартість робіт по будинку 1 мільйон 280 тисяч гривень. Тільки коригування проекту може вилитись у більше ніж 100 тисяч гривень додаткових витрат, зауважив Віталій Вязовцев. – Потім проектант шукатиме варіанти завершення ремонтних робіт, які можуть «вилитись» у додаткові витрати більше, ніж у мільйон гривень. Тому до перемовин потрібно долучатись і замовнику робіт, і родичам власників «протестних» квартир, і сусідам.

Віталій Вязовцев вірить у позитивне вирішення “дозвільного питання”. Каже, що в такому випадку після завершення робіт, термін експлуатації будинку буде подовжено мінімум на півстоліття.

Нагадаємо, у Кропивницькому планують відремонтувати більше півсотні прибудинкових територій.

Читайте також: Після реконструкції на Полтавській висадять 50 кленів

27699 1200x800 2

27700 1200x800 2

27701 1200x800 2

27702 1200x800 2

27703 1200x800 2

27706 1200x800 2

Поширити:

Залишити коментар:

коментар