На незавершені будівництва об’єктів із Громадського бюджету очікує ревізія

На незавершені будівництва об’єктів в рамках реалізації у Кропивницькому проєктів Громадського бюджету очікує ревізія. Окрім того, на сьогодні не завершений ще один проєкт Громадського бюджету – спортивний комплекс для дітей з інвалідністю “Надія”.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

“Цього тижня планується засідання координаційної ради з питань “Громадського бюджету”. Незабаром розпочнеться новий конкурсний відбір проектів на наступний рік, а деякі проекти за минулі роки і досі нереалізовані, – зауважив під час апаратної наради секретар міської ради Андрій Табалов. – Один із таких проблемних об’єктів – “Алея авіаторів”. У жовтні після скарги людей на повільні темпи виконання робіт ми разом із депутатом Олегом Краснокутським перевірили хід виконання робіт. З’ясувалося, що роботу затягують недобросовісні робітники. Тоді керівник підрядної організації запевнив, що темпи пришвидшать і роботу завершать в строк — до 30 листопада. Але й досі алея незавершена.

Андрій Табалов повідомив також, що станом на сьогодні з невідомих причин не завершено ще один проєкт Громадського бюджету – спортивний комплекс для дітей з інвалідністю “Надія”.

“Найближчим часом разом з авторами проектів та громадою проведемо ревізію цих об’єктів, запросимо виконавців робіт. Підрядники повинні пояснити громаді, чому об’єкти досі не завершені”, – наголосив Андрій Табалов.

Читайте також: Які проєкти перемогли у конкурсі Громадського бюджету-2020 у Кропивницькому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар