![SAM_4166](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2019/09/SAM_4166-678x381.jpg)
У Приютівській ОТГ будують фотогальванічну електростанцію з розрахунковою кількістю виробничої потужності 10 Мвт. Для її спорудження використають близько 600 тон металоконструкцій та більше 40 тисяч сонячних панелей. Проект реалізує товариство з обмеженою відповідальністю «СТРОЙ КЕПІТАЛ ІНВЕСТ ФАРМІНГ».
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією сайту громади.
Завершити монтаж металевих конструкцій для кріплення фотогальванічних панелей планують вже у наступному місяці. Наразі тут огородили територію, встановили модульний будинок для персоналу за наглядом роботи СЕС, побудували комплектну розподільчу підстанцію закритого типу, проклали електричні кабелі та ін.
У тестовому режимі електростанція запрацює до кінця року.
Нагадаємо, Злинська ОТГ шукає інвестора для сонячної електростанції.
![0a51dbba8d218804986d3ae018d74ef7.jpg](https://picua.org/images/2019/09/25/0a51dbba8d218804986d3ae018d74ef7.jpg)
![4d8db2c90ffd704e143eb043cbfa2873.jpg](https://picua.org/images/2019/09/25/4d8db2c90ffd704e143eb043cbfa2873.jpg)
![d50fe423410fb5f5afe31dfc0bf1001c.jpg](https://picua.org/images/2019/09/25/d50fe423410fb5f5afe31dfc0bf1001c.jpg)
![e779e84c64d5a3e5dd0ec55a9db084fd.jpg](https://picua.org/images/2019/09/25/e779e84c64d5a3e5dd0ec55a9db084fd.jpg)