Цього року “Дніпро-Кіровоград” замінило 6 км водопровідних мереж

Ілюстративне фото

За 9 місяців 2018 року працівники підприємства “Дніпро-Кіровоград” проводили роботи з будівництва водоводу в обхід “Костянтинівського розрізу”, з реконструкції водоводу від водозабору “Холодні ключі” та реконструкції дюкерів через р. Інгулець, реконструкції каналізаційного колектора у Кропивницькому. За цей час вдалося замінити 6 км водопровідних мереж.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт облради.

Також замінили 0,5 км каналізаційних мереж, встановили 33 чавунні засувки, 6 вантузів, 12 дискових затворiв, улаштували 6 камер, 24 водопровідних та 12 каналізаційних колодязів.

Окрім того, укладені контракти на реалізацію проекту “Реконструкція Дніпровської водоочисної станції МРВ “Дніпро-Кіровоград” вартістю 5 млн 6 тис. доларів та 95 млн 91 тис. грн, проекту “Реконструкція каналізаційних очисних споруд Кропивницького” вартістю 7 млн 820 тис. доларів, проекту “Впровадження системи автоматизації та диспетчеризації ОКВП “Дніпро-Кіровоград” вартістю 3 млн 68 тис. доларів, проекту “Реконструкція водопровідних насосних станцій” вартістю 7 млн 519 тис. євро.

Читайте також: Через черговий порив на Чорновола знову розрили “свіжий” асфальт

За рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у сумі 19 млн 845 тис. грн виконувалися роботи по проектах “Реконструкція комплексу гідрогеологічних свердловин для геологоекономічної оцінки запасів підземних вод Лозуватської дільниці Долинського водозабору і здійснення заходів по застосуванню раціональних, економічно безпечних технологій видобування та недопущення порушення наднормативних витрат і погіршення якості підземних питних вод”, а також “Реконструкція очисних споруд потужністю 150 м.куб/добу у смт Новгородка Кіровоградської області”.

Крім того, у галузі водопровідно-каналізаційного господарства протягом 9 місяців за кошти місцевих бюджетів у сумі 1 млн 304 тис. грн та підприємств у сумі 367 тис. грн провели роботи з ремонту та заміни 13,1 км водопровідних мереж у містах Олександрія, Новоукраїнка, селищах міського типу Голованівськ, Побузьке, Петрове, сільських населених пунктах Бобринецького, Голованівського, Новоархангельського, Добровеличківського та Олександрійського районів, ремонт та встановлення водонапірних башт у сільських населених пунктах Кіровоградського, Новоархангельського, Петрівського та Новоукраїнського районів, ремонт та заміну насосного обладнання на свердловинах.

Читайте також: На Шкільному стався порив водомережі: мікрорайон заливає водою

За 9 місяців на реалізацію заходів програми “Питна вода Кіровоградської області” на 2012-2020 роки спрямували кошти у сумі 70 млн 152 тис. грн, зокрема:

  • 19 млн 845 тис. грн — обласного бюджету;
  • 1 млн 304 тис. грн — інших місцевих бюджетів;
  • 367 тис. грн – кошти підприємств
  • 48 млн 635 тис. грн — інших джерел.

Реалізація заходів обласної цільової програми сприяла покращенню якості надання населенню області послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, у серпні в Кропивницькому відбулася масштабна реконструкція водогону.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар