Важливо

На Кіровоградщині відремонтували більше 36 км місцевих доріг

Цього року для Кіровоградщини обсяг державної субвенції на ремонт місцевих доріг склав 381 млн 647 тис. грн. За ці кошти планують відремонтувати 101 об’єкт. Із них: 88 об’єктів поточного середнього ремонту доріг місцевого значення та 13 об’єктів комунальної власності. Станом на 17 вересня в області відремонтували більше 36 км.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на дорогах місцевого значення у 2018 році поінформував директор департаменту інфраструктури та промисловості ОДА Олександр Корнюша.
Він зазначив, що на балансі департаменту перебуває 591 дорога.

Доповідаючи про ситуацію на об’єктах комунальної власності, Олександр Корнюша повідомив, що капітальний ремонт профінансовано по шляхопроводу через залізницю на пров. Об’їзному у Кропивницькому та по вул. Єгорова у Світловодську. Наразі укладено договір на виконання робіт з капітального ремонту вул. Поштова у смт Павлиш. Відбувся аукціон та визначено переможця на виконання робіт по вул. Бєляєва у  Кропивницькому. Виготовлено проектно-кошторисну документацію та експертний висновок і оголошено у вересні місяці тендерні процедури на виконання робіт капітального ремонту доріг в містах Новомиргород, Долинська та Олександрія. По об’єктах в містах Гайворон, Благовіщенськ та в смт Петрово проектно-кошторисна документація знаходиться на експертизі.

Читайте також: Об’їзну дорогу навколо Світловодська будують із надміцних бетонних плит

Щодо ремонту місцевих доріг посадовець зазначив, що поточний середній ремонт доріг місцевого значення виконуватиметься у 17 районах.

На сьогодні, відповідно до календарних планів робіт підрядних організацій проводиться поточний середній ремонт у Голованівському районі (3 об’єкти), Добровеличківському районі (2 об’єкти), Олександрівському районі (1 об’єкт), Онуфріївському районі (1 об’єкт), Гайворонському районі (5 об’єктів), Вільшанському районі (1 об’єкт), Новоархангельському районі (3 об’єкти), Долинському районі (1 об’єкт), Онуфріївському районі (1 об’єкт), Кіровоградському районі (1 об’єкт), Бобринецькому районі (2 об’єкти), Компаніївському районі (7 об’єктів) та Новоукраїнському районі (3 об’єкти).

Читайте також: Ремонт по-кропивницьки: величезна калюжа заважає пенсіонерам і людям з інвалідністю дістатися до центру соцзахисту

Як зазначив Олександр Корнюша, в процесі ремонтних робіт було врегульовано проблемну ситуацію у Благовіщенському районі. Там внаслідок несприятливих погодних умов було пошкоджено міст, який з’єднував Кошаро-Олександрівку із дорогою загальнодержавного значення Київ-Одеса. Наразі ДП “Кіровоградський облавтодор” ліквідував наслідки руйнування та повністю відновив дорожнє покриття мосту.

За його словами, протягом року облавтодором ліквідовано 26 тис. 298 кв.м. ямковості та інших деформацій на покриттях доріг.

Також по області відсоток використання субвенції від обсягу спрямованих коштів станом на 15 вересня поточного року складає 51,4% – це середній показник по Україні. Окрім того, для області Укравтодором доведений орієнтовний обсяг субвенції на 2019 рік у сумі 558 млн 368 тис. грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар