Важливо

Нові автобуси їхатимуть з Білорусі у Кропивницький своїм ходом

МАЗ 103 / фото з офіційного сайту “Мінського автомобільного заводу”

Нові великогабаритні автобуси МАЗ 103 486, які закупило кропивницьке КП “Електротранс”, добиратимуться з Білорусі у Кропивницький своїм ходом.

Про це сьогодні, 27 червня, під час прес-конференції у міськраді розповів начальник управління транспорту Олександр Вергун, повідомляє кореспондент Першої електронної.

“Доставлялися з Білорусі у Кропивницький ці нові автобуси будуть своїм ходом. Їхати будуть від самого кордону із зупинкою у Києві для розмитнення”, – повідомив начальник управління транспорту.

Таким чином автобуси прибудуть у Кропивницький з пробігом близько 1 тис. км.

Олександр Вергун наголосив, що приймати автобуси у Кропивницькому буде комісія до якої увійдуть представники “Електротрансу”, управління транспорту, Мінського автомобільного заводу та ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН». Технічний стан кожного автобусу буде уважно досліджено і пробіг, який вони набрали поки їхали від заводу виробника не буде враховуватися у гарантійний пробіг.

Транспортування автобусів від виробника буде здійснюватися за рахунок фірми, яка виграла тендер. Відповідна сума входить у вартість закупівлі.

Нагадаємо, 26 травня, кропивницьке КП “Електротранс” уклало договір на поставку 20 великогабаритних автобусів з ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН». Ця фірма з Дніпра 15 травня виграла торги з пропозицією 69 млн 579 тис. 900 грн, тоді як очікувана вартість закупівлі становила 70 млн грн.

Згідно зі специфікацією до предмету закупівлі, у Кропивницький придбають 20 автобусів МАЗ 103 486 виробництва ВАТ “Мінський автомобільний завод” – керуюча компанія холдинга “Белавтомаз” (республіка Білорусь).

Гарантія на автобуси, згідно з договором становить 24 місяці або 80 тис. км з моменту введення в експлуатацію, залежно від того, яка подія настане раніше.

Ціна однієї одиниці автобусу даної моделі на момент підписання договору складає 3 млн 478 тис. 995 грн.

Ці автобуси мають надійти у Кропивницький до 31 грудня 2017 року.

Закуплені великогабаритні автобуси перевозитимуть містян у віддалені райони Кропивницького на 6 відновлених маршрутах.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Нові автобуси їхатимуть з Білорусі у Кропивницький своїм ходом

  1. А цікаво, ті хто організовує перегін цих автобусів,розуміють,що ці автобуси розраховані на пересування по місту, а не по трасі!!!???Десь якийсь перепад дороги(підйом чи спуск) і може бути як то кажуть “Печалька” Якщо цей автобус буде їхати 1000 км по трасам і автобанам то наше місто точно не отримає “новенькі” автобуси.

Коментарі заборонені.