Важливо

Кіровоградщина планує реалізувати 7 інвестиційних проектів на суму 57 млн грн

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На розгляд до Мінрегіону України передали перелік інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у поточному році по Кіровоградській області.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Кіровоградської облради.

До зазначеного переліку включено 7 об’єктів із загальним обсягом фінансування за рахунок коштів державного бюджету – у сумі 57 239,014 тис.грн.

Крім того, з метою передбачення коштів на співфінансування об’єктів у рамках реалізації інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку, які передбачається фінансувати у 2017 році із залученням коштів державного бюджету, зазначеним проектом розпорядження обласної державної адміністрації запропоновано здійснити частковий розподіл відповідних коштів обласного бюджету.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар