Важливо

Військова прокуратура затримала на хабарі Новенського селищного голову

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону на хабарі затримано голову Новенскої селищної ради м. Кропивницький. Головою Новенської селищної ради є Сергій Денисенко. 

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Південного регіону України.

Сьогодні, 5 жовтня, військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України спільно із співробітниками Кіровоградського Управління захисту економіки Національної поліції України під час отримання неправомірної вигоди в сумі 300 тис. грн. викрито та затримано голову Новенської селищної ради м. Кіровограда.

Зазначений посадовець, діючи при посередництві свого знайомого, вимагав та одержав від представника приватного підприємства таке «винагородження» за позитивне рішення ради про надання згоди на продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення комерційній структурі.

При цьому, продавати ділянку площею 2,8 га планувалось за значно заниженою вартістю.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Фігуранту справи, а також його посереднику готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

44444

Поширити:

Залишити коментар:

коментар