Важливо

Одіозний суддя Галаган контролюватиме роботу патрульних Кропивницького?

Як стало відомо Першій електронній газеті з власних джерел, на засіданні суддів Кіровського районного суду м. Кропивницький протокольно було прийнято рішення про зміну обов’язків судді Олексія Галагана щодо передачі йому у провадження всіх справ про адміністративні правопорушення.

За словами працівників патрульної поліції Кропивницького, 90% відсотків справ про адміністративні правопорушення у Кіровський районний суд м. Кропивницький надходить від патрульних.

У приймальні Кіровського районного суду дану інформацію не підтвердили, але і не спростували. Пообіцяли прокоментувати через інформаційний запит. Перша електронна газета направила запит на отримання публічної інформації на ім’я голови Кіровського районного суду Петрова Романа Івановича, щоб він пояснив громадськості, з якою метою були внесені дані зміни. Відповідь суду буде оприлюднена на сторінках Першої електронної.

Нагадаємо, 2 вересня, Кіровоградський районний суд визнав Олексія Галагана винним у адміпорушеннях за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння) та за ст. 185 КУПАП (злісна непокора). А от 23 вересня Апеляційний суд Кіровоградської області скасував рішення Кіровоградського райсуду, яким суддю Олексія Галагана було визнано винним у кермуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Історія протистояння кропивницьких патрульних та судді почалася 25 липня, коли близько опівночі, патрульні зупинили автівку УАЗ Патріот через технічну несправність освітлення, а в процесі спілкування, за версією поліції, патрульні виявили у водія явні ознаки алкогольного сп’яніння. Водієм виявився суддя Кіровського райсуду м. Кропивницький Олексій Галаган. Він заперечував факт свого алкогольного сп’яніння. Крім того, Галаган стверджує, що поліцейські його побили. А патрульні в свою чергу звинувачували його у злісній непокорі, оскільки, за їх версією, Галаган втік від них і чинив супротив. У результаті, патрульні склали на Олексія Галагана три протоколи – за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння), за ст.122-2 (не зупинка транспортного засобу на вимогу поліції) та за ст. 185 КУПАП (злісна непокора).

Спочатку матеріали справи передали до Кіровського райсуду, але, оскільки підозрюваний там працює, її було перенаправлено до Апеляційного суду, який передав справу до Кіровоградського районного суду. Олексій Галаган, у свою чергу, наступного ранку, 26 липня, звернувся до прокуратури із заявою про побиття. Прокуратура області наразі розслідує провадження щодо нібито перевищення повноважень поліціянтами.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Одіозний суддя Галаган контролюватиме роботу патрульних Кропивницького?

  1. Раніше він приймав рішення на користь доярів (ДАІшників). А тепер все буде навпаки? Хто-небудь знає, як взагалі його зробити безробітним, цього одіозного?

Коментарі заборонені.