Вважався зниклим безвісти: підтвердилася загибель воїна з Голованівська

У боях з російськими військами загинув воїн Микола Лівітчук з Голованівська. Чоловік вважався безвісти зниклим з березня минулого року.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на голову Голованівської селищної ради  Сергія Цобенко.

Народився Микола 6 червня 1987 року в смт Голованівськ Кіровоградської області, у 2002 році закінчив  Голованівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка, вступив до Голованівського ПТУ №38, де здобув професію електромонтера.

У 2006-2007 роках проходив строкову службу в лавах Збройних Сил України, а після її завершення, з 2007 по 2015 рр. працював у правоохоронних органах рідного селища та здобував вищу освіту. У 2014 році Микола отримав диплом про здобуття вищої юридичної освіти.

З 2015 року воїн став на захист незалежності та суверенітету держави в зоні антитерористичної операції.

За період служби Микола за мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку, за заслуги у військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності був неодноразово відзначений нагородами: нагрудними знаками «За зразкову службу» та «Знак пошани», медалями «За захист Вітчизни», «За оборону рідної держави», «За військову службу Україні», Орденами «За мужність» ІІІ та ІІ ступенів, Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», Почесною відзнакою «Хрест Святого Миколая», наручним годинником від Міністра оборони України.

Під час проходження служби з 2015 по 2020 роки чоловік тричі отримував важкі поранення, але попри все повертався на службу.

З 26 лютого 2022 року Микола Валерійович Лівітчук знову став на захист південних кордонів нашої держави.

Востаннє родина спілкувалась з сином та братом – 28 березня 2022 року, а вже 29 березня сім’я отримала звістку про те, що Микола вважається безвісти зниклим.

24 червня 2023 року сім’ї вручили сповіщення про те, що головний сержант Микола Лівітчук загинув 29 березня 2022 року поблизу населеного пункту Олександрівка Херсонської області.

Завтра, 25 червня 2023 року тіло героя повернуть додому за адресою: смт Голованівськ, вул. Трипільська (Горького), 123. Зустрінуть  захисника живим коридором об 11.40. Побудова коридору розпочнеться від домівки загиблого.

Похорон відбудеться 26 червня 2023 року. Церемонія прощання з героєм відбудеться на центральній площі селища, всіх небайдужих просять прийти для створення живого коридору об 11.45.

Нагадаємо, у Кропивницькому попрощалися з лейтенантом-медиком (ФОТО)

Читайте також: у Кропивницькому встановлять меморіальну дошку загиблому воїну-мінометнику

Поширити:

Залишити коментар:

коментар