Сьогодні, 14 лютого, представники правоохоронних органів провели обшуки за місцем проживання директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександра Пісного, його радника Сергія Кареліна та на усіх об’єктах підприємства. У зв’язку з цим підприємство оприлюднило офіційну заяву.
Перша електронна газета публікує текст заяви без змін та доповнень:
“Сьогодні, 14 лютого, слідчі поліції у супроводі представників СБУ вкотре і з того ж самого приводу – придбання екскаватора для Смолінського водоканалу та канало-промивного мулососу – прийшли з обшуками додому до в.о. генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександра Пісного та радника з питань енергоефективності Сергія Кареліна.
Традиційно шукали міфічну «чорну бухгалтерію» щодо придбання цих двох вкрай потрібних водоканалам і придбаним нижче ринкової ціни транспортних засобів.
Чекати на адвоката відмовилися – очільнику ОКВП «Дніпро-Кіровоград» вибили двері в квартиру та вилучили телефон. Так само вилучили телефон і в його радника – Сергія Кареліна.
Водночас на усіх об’єктах ОКВП «Дніпро-Кіровоград» пройшли обшуки по іншому кримінальному провадженню від 6.12.2022 року за ведення господарської діяльності з 2020 року. Нагадаємо, в.о. гендиректором підприємства Олександр Пісний призначений з 29 грудня 2021 року. До цього ОКВП очолював Роман Ілик.
Мова йде про придбання реагентів, необхідних для очищення води, які за версією слідства, були закуплені за кошти обласного бюджету і не доїхали до підприємства.
Вважаємо, що останні пів року у різний спосіб відбувається системна кампанія як із дискредитації головного водопостачальника регіону, так і чинного його керівництва.
В умовах війни, коли суттєво зросла вартість складових тарифу, коли населення заборгувало за спожиту послугу майже 140 мільйонів гривень, а юридичні особи – 5,6 мільйона, підприємство стримує вартість водопостачання і водовідведення, запроваджує енергоощадні технології, модернізує технічну складову, залучає допомогу міжнародних партнерів, а на сьогодні це вже понад 74 мільйони гривень. І постійно підтримує ЗСУ власними донатами – від початку війни 1,5 мільйона гривень працівники скерували на допомогу армії.
Наша робота прозора, публічна і конструктивна. Зі своїми споживачами ми перебуваємо на зв‘язку 24/7.
Разом із тим, акцентуємо увагу, що вся документація оприлюднена на антикорупційних майданчиках, а не міститься в телефоні в.о. гендиректора та його радника.
Керівництво ОКВП «Дніпро-Кіровоград» перебуває на робочому місці і завжди готове відповісти на всі запитання.
Ми вкотре закликаємо правоохоронців до цивілізованого діалогу, а також чекаємо реакції на наші чисельні заяви щодо виявлених в ході внутрішніх аудитів зловживань попереднім менеджментом підприємства.
Також чекаємо на відповіді поліції, СБУ та прокуратури щодо поширених в умовах війни фейків, покликаних спровокувати паніку серед населення Кіровоградщини.
ОКВП «Дніпро-Кіровоград» було і залишається поза політикою. Не потрібно нас у неї втягувати!
Наша робота – забезпечити населення водопостачанням!
ОКВП «Дніпро-Кіровоград» залишає за собою право звернутися до керівників Нацполіції, СБУ та Генпрокуратури за наданням правової оцінки діяльності обласних поліції, СБУ та прокуратури на предмет їхньої роботи в інтересах окремих осіб замість державних інтересів”.
Праоохоронні органи підстав для проведення обшуків і їхніх результатів наразі не оприлюднювали.
Читайте також:
- Ще чотири генератори отримало ОКВП «Дніпро-Кіровоград» від UNICEF
- Смолінський водоканал скоротив споживання електроенергії на 20% і зекономив понад 1,8 мільйона гривень