Стали відомі імена загиблих воїнів з Кіровоградщини

@ narodna-pravda.ua

Минулого тижня Кіровоградщина втратила ще сімох захисників, які воювали на фронтах у різних стратегічних напрямках.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією громад.

Сьогодні, 3 жовтня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища у Кропивницькому попрощаються з капітаном Андрієм Бібіковим.

На війні загинув олександрієць – Микола Милостний 1964 року народження. Його життя обірвалося 26 вересня під час виконання бойового завдання на території Харківської області. Воїн родом з тих країв, тож його поховають на малій батьківщині.

Микола Милостний

Капітан внутрішньої служби Владислав Романча 1991 року народження загинув 26 вересня на Донеччині. Чоловік родом із Черкаської області, але жив в Олександрівці, працював у виправному центрі №104 на посаді старшого інспектора групи інтендантського та господарського забезпечення. Брав активну участь у самообороні селища. У воїна залишилася дружина і маленька донька.

Романча Владислав

24-річний Леонід Петрарь із села Козацьке Петрівської громади поліг у боях на Донеччині 28 вересня. Юнак відслужив строкову службу в ЗСУ і повернувся у рідне село. Після повномасштабного вторгнення його знову призвали до армії, як військовослужбовця запасу.

Леонід Петрарь

Станіслав Самолевський із Добровеличківської громади загинув 24 вересня під час бойового зіткнення та артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Безіменне Миколаївської області. Воїна поховали 1 жовтня у рідному селі.

Станіслав Самолевський

Назар Остапчук і Руслан Лисенко з села Кальниболота Надлацької громади  добровольцями пішли на фронт, де й віддали життя за волю України.

Назар Остапчук

“Вони були одними з перших, хто став на захист нашої громади і захист нашої країни… Обоє добровільно вступили до лав ЗСУ. Руслан Олександрович був заступником сільського голови. Назар Миколайович також працював на благо свого села. Обоє були відповідальними, чесними, порядними громадянами своєї країни, свого села; були прекрасними сім’янинами… Але, нажаль, страшна війна забрала їх від нас” – йдеться на сторінці сільради.

Лисенко Руслан

Нагадаємо, Кропивницький попрощався із загиблим на Донеччині стрільцем.

Читайте також: “Мене звинувачували у тому, що я українець»: херсонський священник, який пережив полон і катування  

Поширити:

Залишити коментар:

коментар