Від 2 до 5 років ув’язнення отримали четверо колаборантів – СБУ Кіровоградщини

З початку збройної агресії росії проти України за матеріалами УСБУ в Кіровоградській області засуджено чотирьох зрадників за колабораційну діяльність, направлену на шкоду Україні в інтересах ворога.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією СБУ.

В ході слідства встановлено, що зловмисники з початку війни займалися протиправною діяльністю, а саме: розповсюджували деструктивний контент у соціальних мережах, відкрито засуджували дії Української армії та влади, закликали ворога до захоплення території України та навіть напряму співпрацювали з ворогами, передаючи їм місця дислокації українських військ та дані про місцевих активістів, волонтерів та співробітників органів влади та місцевого самоврядування.

Двох зловмисників визнано винними та засуджено за ч. 2 ст. 109 КК України. Їм призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки.

Іншого громадянина України засуджено за ч. 2 ст. 109 та ч. 2 ст. 436-2 ККУ. Йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років.

Крім того, громадянку України визнано винною та засуджено ч. 2 ст. 436-2 КК України. Їй призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.

Нагадаємо, поліція Кіровоградщини спіймала трьох ймовірних зрадників.

Читайте також: На Кіровоградщині затримали викладача одного з вишів за колабораціонізм

Поширити:

Залишити коментар:

коментар