Важливо

Понад тисяча школярів Кропивницького досі на дистанційці через пориви

Ілюстрація

Понад тисяча учнів із НВО №8 і Гімнaзії нoвих тeхнoлoгій нaвчaння досі перебувають на дистaнційній формі навчання через пориви тепломереж, які сталися ще 1 листопада.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Три пориви внутрішньодворових мереж шкіл зафіксували ще десять днів тому. Тоді ж, першого листопада, нaчaльниця міськoгo упpaвління oсвіти Лapиси Кoстeнкo повідомила, що триває peмoнт тeплoтpaси і учні вийдуть на навчання з понеділка, 8 листопада. Проте насправді ремонтна бригада прибула до школи лише кілька днів тому. Мешканці навколишніх будинків підтверджують: кожного дня протягом канікул і тижня дистанційки гуляють з дітьми біля 8 школи, але ніяких ремонтних робіт не бачили.

Screenshot 5

За словами директора КП “Теплоенергетик” Олександра Чельника, затримка сталася через управління освіти міськради, яке вчасно не провело процедуру закупівлі послуги з ремонту теплових мереж. Ремонтники кажуть, що пориви на цій ділянці – передбачувані. Адже трапляються щороку, навіть серед зими.

Директор НВО №8 Ігор Яковлев підтверджує, що ремонтники нарешті привезли нові труби і будуть не латати старі дірки, а повністю замінювати тепломережу. Роботу планують закінчити до понеділка. Доти діти змушені навчатися дистанційно, бо температура в приміщенні не перевищує 12°.

Тим часом батьки пишуть обурливі дописи в соцмережах і чекають на вирішення проблеми.

Нагадаємо, у Кропивницькому через пориви без тепла залишилися 20 будинків.

Читайте такожУ Кропивницькому на Вокзальній розрили свіжий асфальт через порив тепломережі

Screenshot 3

Screenshot 4

Поширити:

Залишити коментар:

коментар