Під час ревізії спортшколи в Кропивницькому виявили порушень на мільйон гривень

© ОСДЮСШОР "Надія" | Facebook

Аудитори Кропивницького під час ревізії “Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву “Надія” за період з 1 січня 2017 по 30 червня 2020 року виявили порушень на понад 1 мільйон гривень.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області.

Зокрема, спеціальний фонд закладу недоотримав майже 587 тис. грн через заниження вартості місячного абонементу для дорослих на плавання в басейні.

Крім того, установа витратила майже 441 тис. грн із коштів загального фонду на оплату електроенергії, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, тоді як зазначені видатки мають сплачуватись за рахунок коштів спеціального фонду.

Аудитори також установили численні порушення, що призвели до втрат, на суму майже 35 тис. грн, зокрема проведення завищених витрат на оплату праці та сплату внесків до державних цільових фондів у більших, ніж визначено законодавством, обсягах.

“За допущені порушення фінансової дисципліни на посадових осіб комунального закладу складено 8 протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 КУпАП. Про результати ревізії поінформовано Головне управління Національної поліції України в Кіровоградській області та Департамент культури, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації”, – додали в пресслужбі.

Читайте також: Екскерівника Кіровоградгазу посадили на 8 років

7f77bd1c7a9a094db9a53f9b10bdee4b.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар