Важливо

Наступного тижня мешканці проблемного гуртожитку у Кропивницькому знову судитимуться проти ПП “Вагран”

© kr-rada.gov.ua | Мешканці проблемного гуртожитку

У п’ятницю, 13 березня, відбудеться судове засідання щодо захисту прав мешканців гуртожитку по проспекту Університетському, 21 у справі проти ПП “Вагран”.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

У жовтні минулого року юридичне управління міської ради підготувало та подало до Господарського суду Кіровоградської області позовну заяву до Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького та ПП «Вагран».

Як повідомила начальник юридичного управління Марина Смаглюк, у позовній заяві міська рада Кропивницького просить суд визнати недійсним та скасувати свідоцтво про право власності на будівлю по проспекту Університетському, 21 видане Приватному підприємству “Вагран” 20.10.2004 року за № 651.

12 листопада 2019 року Господарський суд Кіровоградської області відкрив провадження у цій справі. У ході підготовки справи до судового розгляду справа неодноразово відкладалась за клопотаннями ПП «Вагран». Чергове судове засідання призначене судом на 13 березня 2020 року. Початок об 11:30.

Зазначимо, що в жовтні минулого року мешканці проблемного гуртожитку перекрили низку вулиць у Кропивницькому.


Нагадаємо, історія стосунків ПП “Вагран” та мешканців кропивницького гуртожитку по просп. Університетському, 21 тягнеться з 2004 року. Тоді приватна фірма отримала право власності на будівлю, а через деякий час почала продавати квартири, у яких протягом 10-20 років мешкають люди. Обурені мешканці, які цілими сім’ями фактично мають опинитися на вулиці, влаштовували безліч акцій протесту, аби привернути увагу до цього кричущого, на їх думку, шахрайства. Люди впевнені, що ПП “Вагран” стало власником будинку незаконно. Маючи статус гуртожитку будівля знаходилась у власності міста, і люди мали шанс на приватизацію житлової площі, де вони мешкали протягом тривалого часу, а тепер їх фактично викидають на вулицю.

04af091143c47fb7d277cb92c80b1987.jpg

Натомість за інформацією заступника міського голови Олександра Мосіна, гуртожиток по проспекту Університетському, 21 вибув з державної власності у 1997 році, а в 2003-му році будівля стала власністю приватного підприємства «Вагран». Допомагати людям та захищати їхні інтереси взялися вперше у 2017 році. Найперше міською радою було скасовано рішення щодо оформлення права власності на житловий будинок за ПП «Вагран». Також мешканцям гуртожитку надали правову допомогу щодо звернення до суду з позовом про скасування свідоцтва про право власності за приватним підприємством, в результаті чого рішенням апеляційного суду Кіровоградської області свідоцтво було скасоване. Проте у 2019 році Верховний суд постановив скасувати таке рішення апеляційного суду.

Історію проблемного гуртожитку можна переглянути за посиланням.

0ad14f27d3d46f26b5c845bf28f3fc1c.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар