Важливо

Працівників готелю ”Європа” змушують звільнитися

Понад три десятки працівників готелю ”Європа” змушують писати заяви про звільнення за власним бажанням. Дирекція причин рішення не називає.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на UA: Кропивницький.

За словами покоївки готелю Людмили Стеценко, у керівництва була можливість виплатити заборговане людям.

”У вересні-жовтні було багато клієнтів. І в листопаді були люди. За бажанням, можна було виплачувати заробітну плату працівникам”.

За наказом директора відмінила бронювання понад сотні гостей – каже адміністраторка готелю Ольга Коршун.

”Власник змінився. Перед цим був Шаров Юрій Федорович, а зараз – Шаров Максим Ігоревич. З нами ніхто не спілкується. Нас поставили перед фактом, що ми маємо написати заяви і піти звідси”.

За словами заступника директора готелю Олександра Клімкова, колектив про закриття не попередили.

”Найбільше ображає те, що ніхто не попереджував. Це як сніг на голову. Жодної відповіді, коли людям виплатять заборгованість, немає. Ображає, що нас викидають просто на вулицю. Навіть не дирекція, а власник. Міг би просто зустрітися з людьми, пояснити ситуацію”.

Новий власник готелю Максим Шаров, у телефонній розмові з Олександром Клімковим, сказав, що не володіє інформацією, і всі питання мають бути адресовані директору. Директор готелю Віктор Бусел на зустріч з працівниками не прийшов. За словами Олександра Клімкова, працівники готелю писати заяви не будуть. Планують звертатися в суд.

За словами адвоката Еміля Багряна, працівникам готелю, яким заборгували зарплату, треба звернутися в комісію з вирішення трудових спорів підприємства або до обласного управління Держпраці. Каже – в цьому випадку роботодавець порушує трудове законодавство двічі.

За даними сайту youcontrol.com.ua, співзасновником товариства з обмеженою відповідальністю ”Готельний комплекс Європа” є приватне підприємство ”Інкопмарк”. Інформація про власників закрита. Директором готельного комплексу є Віктор Бусел. Його телефон вимкнений. Максим Шаров, якого заступник директора готелю Олександр Клімков називає новим власником, на телефонні дзвінки журналістів Суспільного не відповідає.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар