Перевізник почав розслідування за фактом травми пасажирки в маршрутці №4

У маршрутці №4 жінка травмувала мізинець. За словами її доньки, частину пальця відірвало дверима. Випадок стався у неділю, 24 листопада, близько 12:30. На підприємстві вже розпочали службове розслідування інциденту.

Про це інформує Перша електронна газета.

Як  написала  на своїй сторінці у Facebook кропивничанка Олена Осіпова, її мама з правнучкою сідала в маршрутку на перехресті вулиць Паученка і Володарського. За її словами, водій так швидко зачинив двері, що жінці відірвало частину пальця. Водій нібито не надав ніякої допомоги, аптечки в салоні не мав, до лікарні постраждалу не завіз. Натомість – нецензурно лаявся в її бік.

Олена Осіпова зазначила, що матір сама дісталася у травмпункт, де її прооперували. Вона закликає власників маршрутів придбати аптечки для всіх машин і навчити водіїв уважніше ставитися до пасажирів.

“Шокований тим, що сталось! Тільки зранку говорив про водія маршрутки, який дитину з машини виганяв! І тут таке! Бракує слів…

Впевнений, що власник маршруту зробить організаційні висновки щодо водія, якому навряд чи варто надалі працювати з людьми. Жінку, що постраждала, запрошую на спілкування”, – написав на своїй сторінці у Facebook міський голова Андрій Райкович у відповідь на пост Осіпової.

Як прокоментували ситуацію в КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В», який обслуговує цей маршрут, про інцидент знають і вже розпочали внутрішнє службове розслідування. Його проводить інженер з охорони праці.

На момент спілкування журналістів з перевізником, директор підприємства Тетяна Глибенко перебувала у міськраді. Там теж проводять розслідування цього випадку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар