Важливо

Міського голову Світловодська хочуть відсторонити з посади через підозру у рейдерстві

СП ТОВ „Світловодськпобут” | © sv-drozdova.com

Прокуратура вимагає тимчасово відсторонити міського голову Світловодська Валентина Козярчука з посади, бо підозрює його у спробі заволодіти частиною майна «Світловодськпобуту».

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією обласної прокуратури.

За версією слідства, Валентин Козярчук у змові з групою осіб здійснив службове підроблення протоколу загальних зборів учасників. Таким чином він сприяв передачі 50% статутного капіталу «Світловодськпобуту» з комунальної власності у приватну. Мова йде про 3 млн 800 тис. гривень.

Зокрема, за протоколом міську раду незаконно виключили з переліку учасників та позбавили її зазначеної частки, яка, в свою чергу, необґрунтовано відійшла у власність фізичної особи.

Проте правоохоронні органи попередили внесення цих змін до державного реєстру даних, чим перешкодили фактичному рейдерському захопленню «Світловодськпобуту».

Слідчий повідомив Валентину Козярчуку про підозру та ознайомив зі змістом клопотання про відсторонення. Сам Козярчук офіційно перебуває на лікарняному.

У коментарі Суспільному він зазначив, що «Світловодськпобут» – українсько-кіпрске підприємство, яким він займається з 2015 року. І в цій справі, за його словами, «зав’язані дуже великі посадові особи».

Нагадаємо, рейдерський конфлікт навколо підприємства розгорнувся у 2015 році. Тоді міську владу Світловодська і особисто тодішнього міського голову Юрія Котенка звинувачували у незаконній зміні керівництва та спробі рейдерського захоплення СП ТОВ «Світловодськпобут».

Нове звернення про рейдерське захоплення «Світловодськпобуту» надійшло у серпні цього року від виконакому Світловодської міськради.

Підозра міському голові Світловодська

У Світловодський міськрайонний суд прокуратура подала клопотання про відсторонення міського голови Світловодська Валентина Козярчука від посади на час досудового розслідування. Міського голову слідчий ознайомив з змістом клопотання. Про це Суспільному повідомила речниця прокуратури області Наталія Алєксєєнко. Прокуратура підозрює голову у спробі заволодіння частиною майна підприємства «Світловодськпобут», шляхом передачі його з комунальної власності у приватну. Мова йде про три мільйони вісімсот тисяч гривень. За версією слідства, міський голова, у змові з групою осіб, підробили протокол загальних зборів учасників. Міську раду виключили з переліку учасників та позбавили її зазначеної частки. Валентин Козярчук розповів Суспільному, що перебуває на лікарняному. Ось що сказав про вручення йому підозри.

Опубліковано UA: Кропивницький Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар