День пам’яті захисників України: у Кропивницькому оголосили День жалоби

Сьогодні, 29 серпня, у Кропивницькому оголосили День жалоби. Рівно п’ять років тому, у серпні 2014-го, колони українських військ були підступно розстріляні російськими підрозділами в порушення домовленостей. У тих боях 7—31 серпня 2014 року полягло 368 українських бійців, а 18 вважаються зниклими безвісти.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

На площі перед міською радою цього дня приспущені Державний Прапор України, офіційний Прапор міста та Червоно-чорний прапор боротьби. В обласному центрі відмінені усі  розважально-концертні заходи, спортивні змагання.

Кропивничани збираються сьогодні, о 17:45, у День пам’яті захисників України на площі Героїв Майдану, щоб взяти участь у пам’ятній ході  та покладанні квітів на Алеї Слави меморіального комплексу “Фортечні вали”.

На час проходження колони у Кропивницькому буде тимчасово обмежений рух автотранспорту по вулиці Великій Перспективній на відрізку від вулиці Шевченка до вулиці Верхньої Биківської та по вул. Ушакова до “Фортечних валів”.

Після пам’ятної ходи її учасники запрошуються на перегляд фільму “Іловайськ”, який відбудеться у кінотеатрі “Портал” о 19:40.

Читайте також: Про бої і втрати під Іловайськом розповіли воїни 3-го полку спецпризначення

Поширити:

Залишити коментар:

коментар