Важливо

Кропивничанина підозрюють у співпраці з “ДНР”

© СБУ

Так зване “Міністєрства гасударствєннай бєзапаснасті ДНР” завербувало мешканця Кропивницького у якості розвідника-диверсанта. Він мав передавати сепаратистам інформацію про місцеві військові підрозділи, наявну зброю та боєприпаси. Працівники СБУ викрили і затримали чоловіка. Наразі йому оголосили підозру, а справу направили в суд.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі У СБУ в Кіровоградській області.

Кропивничанин із 2017 року часто відвідував родичів на тимчасово окупованій території Донеччини. Під час однієї з таких поїздкок у травні цього року з ним налагодив контакт представник так званої “МГБ ДНР”. У результаті чоловік підписав зобов’язання про таємну співпрацю з сепаратистськими спецслужбами.

Йому доручили протягом двох місяців влаштуватися на службу до однієї з військових частин Кіровоградщини і розвідати, де та в якій кількості зберігається зброя і боєприпаси. Інформацію кропивничанин мав передавати через своїх родичів із окупованої Донеччини.

Тож чоловік спробував влаштуватися на службу до військової частини, побоюючись за життя рідних. Проте йому не вдалося виконати доручення ворожої сторони, оскільки став об’єктом уваги української спецслужби.

Наразі у межах кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, чоловіку повідомили про підозру. 

Матеріали досудового розслідування слідчі СБУ скерували у суд.

Нагадаємо, податківець за хабарі “зливав” інформацію про військових Кіровоградщини.

Читайте також: СБУ затримала російський танкер, який захоплював українські кораблі в Керченській протоці

Поширити:

Залишити коментар:

коментар