Важливо

19-річна кропивничанка намагалася стрибнути з мосту

© thriveglobal.com

Сьогодні, 11 січня, близько 1:00 на мосту по вулиці Вокзальній у Кропивницькому патрульні побачили дівчину, яка збиралася покінчити з життям. Поліцейські миттєво відреагували та перетягли її на безпечну сторону.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сторінку Патрульної поліції Кіровоградської області у Facebook.

Інспектори поліції спробували заспокоїти молоду особу та зрозуміти, що спонукало її до такого кроку. Виявилось, що до почуття відчаю 19-річну кропивничанку штовхнули сімейні негаразди та непорозуміння з коханим чоловіком.

Патрульні заспокоїли дівчину та напоїли гарячим чаєм, а після відвезли додому. Вона подякувала їм за допомогу та слова підтримки у потрібну мить. На сам кінець запевнила, що до таких необдуманих кроків більше ніколи не вдаватиметься.

Спробі самогубства завадили кропивницькі патрульні Цієї ночі близько 1-години під час патрулювання міста інспектори помітили жіночу постать на мосту, що на вулиці Вокзальна. На огорожі транспортної споруди сиділа молода дівчина, а її наміри не викликали сумніву. Патрульні миттєво відреагували та перетягли її на безпечну сторону. Інспектори поліції спробували заспокоїти молоду особу та зрозуміти, що спонукало її до такого кроку. Виявилось, що до почуття відчаю 19-річну кропивничанку штовхнули сімейні негаразди та непорозуміння з коханим чоловіком.Патрульні заспокоїли дівчину та напоїли гарячим чаєм, а після відвезли додому. Вона подякувала патрульним за допомогу та слова підтримки у потрібну мить. На сам кінець запевнила, що до таких необдуманих кроків більше ніколи не вдаватиметься. Пам’ятаймо, що життя дається лише один раз і ніщо в цілому світі не може бути підставою для самогубства❗️#Kroppolice, #ПатрульнаПоліція

Опубліковано Патрульна поліція Кіровоградської області Пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Нагадаємо, через нещасливе кохання юнак поліз стрибати з котельні у Кропивницькому.

Читайте також: 19-річний кропивничанин намагався повіситися на пішохідному мосту

Поширити:

Залишити коментар:

коментар