Важливо

У буженині Соколівського м’ясокомбінату знайшли кишкову паличку

© YouTube

У Новоукраїнці спеціалісти Держпродспоживслужби під час планової перевірки мережевого магазину відібрали зразки буженини “Обідньої” у вакуумній упаковці виробництва ТОВ “Соколівський м’ясокомбінат”. Згодом з’ясувалося, що продукція містила бактерії кишкової палички.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Згідно з результатами лабораторних досліджень продукт містить бактерії кишкової палички (коліформи), мікробіологічні показники не відповідають даному виду продукції. Це є порушенням положень статей 32, 37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Для встановлення причин забруднення продукту бактеріями кишкової палички спеціалісти Держпродспоживслужби проводять позапланову перевірку ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат». Результати перевірки оприлюднять згодом.

Нагадаємо, спеціалісти обласної Держпродспоживслужби встановлили причини виникнення випадків гострої кишкової інфекції серед відвідувачів кафе “Смачні традиції” у Кропивницькому. Зокрема, у трьох працівників закладу виявили золотистий стафілокок, а в готових стравах сальмонелу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар