Важливо

Сміттєвоз “Екостайлу” провалився в яму

© фото зі сторінки Андрія Максюти у Facebook

На перехресті вулиці Галушкіна та провулку Ананіївського у Кропивницькому автомобіль підприємства ТОВ “Екостайл”, яке займається вивезенням сміття у місті, провалився у яму.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник спецінспекції Андрій Максюта, повідомляє Перша електронна газета.

За його словами, така ситуація сталася через неякісний благоустрій території після земляних робіт, виконаних працівниками водоканалу.

Як зазначила директорка Кропивницького ВКГ ОКВП “Дніпро -Кіровоград” Валентина Давидчук, на цьому перехресті 12 листопада проводився благоустрій з відсипанням відсівом проїзджоі частини вулиці та місця розриття. На час просідання ґрунту місце проведення робіт огородили рейками та сигнальною стрічкою.

“На фото з машиною “Екостайлу” видно, що дійсно немає ні рейок, ні огороджувальної стрічки. Вони зникли точно так, як зникають кришки з колодязів. У подальшому для попередження подібних випадків диспетчеру “Екостайлу” щоденно надаватиметься інформація про свіжі розриття, особливо в зимовий період, коли все притрушено снігом”, – додала Валентина Давидчук.

Нагадаємо, у центрі Кропивницького автівка провалилася у яму, яку вирив водоканал.

Також у січні, на вулиці Кавалерійській поблизу театру таксі у ямі “загубило” колесо. Згодом з’ясувалося, що на цьому ж самому місці у вибоїну потрапили ще три автівки – Ravon, Peugeot та Geely. Вибоїна залишилася після ремонтних робіт водоканалу.

А у Світловодську колесо автомобіля “ВАЗ” потрапило в яму, яка утворилася після пориву водопроводу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар