Важливо

До довічного ув’язнення засудили рецидивіста, який зарубав сокирою двох знайомих у Черняхівці

© mgirnews.in.ua

На Кіровоградщині до довічного позбавлення волі засудили жорстокого вбивцю-рецидивіста, який 2 роки тому зарубав сокирою двох своїх знайомих, а потім намагався розчленувати їхні тіла. Убитій жінці він встиг відрубати голову та верхні кінцівки.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградської області.

Встановлено, що засуджений під час застілля сокирою зарубав двох своїх знайомих – чоловіка та жінку, а щоб уникнути кримінальної відповідальності трупи вирішив розчленувати та спалити. З цією метою, він за допомогою кухонного ножа та сокири відтяв потерпілій голову та верхні кінцівки, однак позбутися тіл не встиг, так як був виявлений свідками, які і викликали працівників поліції.

Подія мала місце у червні 2016 року в с. Черняхівка Кіровоградського району.

Варто зазначити, що чоловік вже відбував покарання за скоєння аналогічного злочину.

У ході судового провадження завдяки глибокому аналізу здобутих доказів процесуальному прокурору вдалося переконати присяжних та суд, що обвинувачений заслуговує на найсуворішу міру покарання.

Таким чином, за принципової позиції державного обвинувача суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. п. 1, 4, 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у виді довічного позбавлення волі.

Нагадаємо, мешканця Кіровоградщини судитимуть за розбій та вбивство чоловіка у Черкаській області.

Читайте також:

70 ударів сокирою, ножем і ножицями: історію вбивства 12-річної кропивничанки показали в ефірі телешоу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар