Важливо

На Донбасі військовий з Кропивницького прикрив собою доньку і отримав уламок снаряда у голову

© 5.ua

48-річний військовий із Кропивницького перебуває у вкрай важкому стані у дніпровській лікарні ім. Мечникова. Йому в голову влучив уламок снаряда під час обстрілу на Донеччині. Чоловік прикрив собою 26-річну дочку, яка теж служить в ЗСУ.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією 5 каналу.

Як стало відомо, 48-річному військовослужбовцеві уламок снаряда влучив у голову під час обстрілу під селищем Нікольське на Донеччині. Він накрив собою 26-річну дочку, яка служить у ЗСУ медиком.

Батько й дочка родом із Кропивницького. Нині пораненого вже прооперували − у нього набряк мозку. Ще одного − 35-річного військовослужбовця з Харківщини поцілив снайпер. Медики намагаються стабілізувати його стан.

“Украй важке поранення у батька. Ви бачите – велика гематома, він своїм тілом прикрив свою доньку, проте стан такий тяжкий, що доведеться не одну добу проходити лікування у реанімаційному відділенні. Інший потерпілий зазнав поранення в голову. Поламані кістки черепа, є метал в голові. Украй важкий”, − зазначає головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Загалом, п’ятьох поранених військовослужбовців гелікоптером евакуювали з передової і доправили до Дніпровської лікарні ім. Мечникова протягом вихідних.

Загрози життю трьох поранених немає. Вони перебувають у стані середньої тяжкості. А ще двоє − у вкрай тяжкому стані.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар