Важливо

На Кіровоградщині нелегалам видавали фіктивні довідки

© Львівський портал

На Кіровоградщині поліцейські перекрили канал незаконної легалізації іноземців на території України. До оборудок було задіяно троє осiб, серед яких – уродженка однієї з країн Азії, а такoж посадова особа одного з РАЦСів та працівниця медичної установи у Кропивницькому.

Про це Першій електронній повідомили у прес-службі поліції Кіровоградщини.

“За сценарієм, іноземному громадянину, який мав бажання лишатися в Україні, знаходили «наречену» для фіктивного шлюбу. У подальшому, задіяний до злочинної схеми лікар, вносив неправдиві відoмості про вагітність у довідку, яку видавав на руки «клієнтам». Далі документ зловмисники подавали до одного з відділів державної реєстрації актiв цивільного стану, де службова осoба формувала документи на укладання шлюбу, самостійно ставила підписи від iмені наречених та на підставі довідки про вагітність скорочувала місячний термін на укладання шлюбу”, – йдеться в повідомленні.

Завдяки таким оборудкам іноземні громадяни, якi мали виїхати з України, у незаконний спосіб отримували посвідки на тимчасове проживання на території держави.

“Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3, 4 ст. 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, штампiв та бланкiв, збут чи викoристання підроблених документів, печаток та штампiв» та ч. 1 ст. 366 ККУ «Службове підроблення”, – розповідає начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Кіровоградської області Олександр Калачнюк.

Трьом особам повідомлено про підозру, триває досудове розслідування.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар