![26913378_2000566313318062_1194727351_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/01/26913378_2000566313318062_1194727351_n-678x381.png)
Учора, 16 січня, близько 18:30 майже одночасно у Кропивницькому сталися дві ДТП – на вулиці Короленка та Гоголя. На щастя, ніхто не постраждав.
Повідомляє Перша електронна.
За інформацією прес-служби патрульної поліції, не зважаючи на погіршення погодних умов, ситуація на дорогах в місті лишається стабільною – у місті за добу сталися лише дві ДТП.
О 18:20 на вул. Гоголя Volkswagen “наздогнав” ВАЗ-2104:
“36-річний водій, керуючи транспортним засобом Volkswagen, по вулиці Гоголя скоїв зіткнення з транспортним засобом ВАЗ-2104, який рухався в попутному напрямку. На винуватця патрульні склали протокол за ст. 124 (Скоєння ДТП) КУпАП”.
Близько 18:30 на вул. Короленка Mitsubishi Lancer не пропустив Daewoo Lanos, внаслідок чого сталася аварія:
“29-річний водій, керуючи транспортний засіб Mitsubishi Lancer по вулиці Авіаційна при виїзді на нерегульоване перехрестя з вулицею Короленка, не надав перевагу в русі транспортному засобу Daewoo Lanos, який рухався по головній дорозі та скоїв з ним зіткнення. Патрульні склали на винуватця ДТП адмінматеріал за ст. 124 (Скоєння ДТП) КУпАП”.
Нагадаємо, у суботу, 13 січня, близько 3-ї години ранку на вулиці В’ячеслава Чорновола у Кропивницькому водій Daewoo Lanos не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки – виїхав за межі проїжджої частини та зіткнувся з електроопорою.
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/01/26914050_2000566329984727_29120557_n-678x509.png)
![](http://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2018/01/26996054_2000566353318058_486460705_n-678x509.png)