Одного із арештованих, який ввечері, 26 жовтня, у Кропивницькому поранив ножем у спину заступника патрульного Дениса Скобіоале, випустили під домашній арешт.
Про це повідомляє Перша електронна.
На період розслідування запобіжний захід у вигляді взяття під вартою на період 60 діб було обрано двом фігурантам у цій справі, Дмитру Токару 1988 року народження та Артему Усенко 1994 року народження.
Утім, 9 листопада одному із затриманих, а саме Дмитру Токару, який підозрюється у нанесені ножового поранення заступника командира батальйону Управління патрульної поліції Кропивницького Апеляційним судом Кіровоградської області було змінено міру запобіжного заходу із взяття під вартою на домашній арешт.
Під час судового засідання Дмитро Токар підтвердив, що в на момент вчинення правопорушення він перебував у стані сп’яніння.
Нагадаємо, 26 жовтня, під час затримання грабіжників, заступник командира батальйону патрульної поліції отримав поранення ножем у спину. Поліцейський удвох із колегою затримав двох нападників, двоє втекли. Життю патрульного нічого не загрожує. Дениса оперативно доставили до лікарні та прооперували. Рана виявилась досить глибокою — лікарям довелось накласти 40 швів. За словами медиків, йому пощастило, що ніж не пошкодив життєво важливі органи.
Міський голова Кропивницького нагородив годинником патрульну поліцейську Дар’ю Негоду. Дівчина брала участь у затриманні грабіжників, які ножем поранили Дениса Скобіоале.
Дії підозрюваних попередньо кваліфікуються ч.4 ст.296 Хуліганство (Дії, що вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років) ККУ та ч.1 ст. 348 Посягання на життя працівника правоохоронного органу (Вбивство або замах на вбивство працівника правоохоронного органу чи його близьких родичів у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків, а також члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця у зв’язку з їх діяльністю щодо охорони громадського порядку, – караються позбавленням волі на строк вїд дев’яти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі) ККУ.