![1 (49)](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2017/07/1-49-678x381.jpg)
За минулу добу рятувальники 4 рази надавали допомогу по розпилюванню та прибиранню дерев.
Повідомляє прес-служба У ДСНС в області.
Протягом минулої доби до Служби порятунку «101» надійшло 4 повідомлення щодо необхідності надання допомоги по розпилюванню та прибиранню аварійних дерев, які загрожували падінням, та дерев, повалених внаслідок негоди: у м. Гайвороні (автошлях Гайворон-Долинівка), Новомиргородському районі (с. Петроострів), смт Новоархангельську (вул. Центральна) та м. Знам’янці (вул. Соборна).