Важливо

У Світловодську не змогли знести пам’ятник Леніну на головній площі

І у Світловодську, як і по всій Україні, розпочався «ленінопад»… Так, повернутий восени комуністами на свій п’єдестал навпроти 5-ї школи бюст Леніна простояв не довго.

У ніч на 23 лютого, невідомі звалили його разом з п’єдесталом. Того ж дня, ближче до вечора, молоді люди без «розпізнавальних знаків» завантажили скульптуру до автомобільного причепу і вивезли їх у невідомому напрямку. Після чого ретельно підмели місце падіння.

А близько 22-ї години того ж таки 23 лютого настала черга «головного» Леніна, що на центральній площі. Там зібралось понад сотня в основному молодих людей.

Спроби слідували одна за одною. Але то мотузка рвалася, то у мікроавтобусу потуги потягти не вистачало. Причому, з різних сторін. Вирішили гукати щось потужніше. Дві години пройшло в очікуванні. Нарешті, приїхав КАМАЗ. Смикнув з одного боку – трос порвався. Вирішили обійти Лєніна ззаду. Але тут з’явилися кілька противників знесення пам’ятника. Взявшись за руки, вони блокували. А один з них спромігся непомітно скочити до кабіни вантажівки та приснув водієві сльозогінним газом. Після чого водій поїхав геть.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар