Важливо

Останнього Леніна з центра Кіровограда виселять на цвинтар історії

Міська топонімічна комісія погодила демонтаж  пам’ятного знаку на честь 100 – річчя Леніна за умови виготовлення облікової документації.


У Кіровоградській міській раді відбулося засідання міської топонімічної комісії під головуванням заступника міського голови Сергія Колодяжного.

На адресу топонімічної комісії надійшло колективний депутатський запит щодо невдалого, надто довгого варіанту зміни назви вулиці Фрунзе, яка рішенням виконкому перейменована у вулицю «Капітана 1-го рангу Олефіренка Юрія Борисовича». Комісія висловилася за її перейменування на вулицю Юрія Олефіренка, повідомляє прес-служба міської ради.

З пропозицією щодо демонтажу пам’ятного знака на честь 100-річчя від дня народження В.І. Леніна до міської влади звернулися відразу декілька заявників. Члени комісії погодили необхідність демонтажу пам’ятнки за умови виготовлення облікової документації та передачі його на зберігання до музейних фондів. Аналогічне рішення комісія прийняла і шодо пам’ятної дошки на честь Анатолія Луначарського на вулиці Чорновола.

На звернення щодо перейменування районних у місті Кіровограді рад, комісія вирішила винести дане питання на громадське обговорення.

У той же час члени комісії не погодили звернення громадянина Л. Семикітного щодо перейменування парку культури і відпочинку «Ковалівський» в парк Героїв десантників.

Топонімічна коміся розглянула також лист заступника начальника управління освіти міської ради щодо встановлення пам’ятних дошок на честь Героїв АТО на будівлях закладів освіти міста: Тельнову Євгену Львовичу – на фасаді ЗОШ № 17 і Слободянюку Руслану Миколайовичу – на будинку НВО № 18 і прийняла рішення негайно підготувати відповідний проект рішення виконкому про надання такого дозволу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*