Важливо

На “Червоній зірці” пожежі не було, та її гасили

9 квітня на одному з найбільших промислових підприємств обласного центру по виготовленню сільськогосподарської техніки – заводі «Червона зірка» – відбулись навчання з ліквідації умовної пожежі та її наслідків.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замкнення електромережі в одноповерховій будівлі механозбирального цеху сталось займання мастила. Вогонь швидко поширився в приміщенні цеху завдяки присутності горючих матеріалів. Відповідно утворилось сильне задимлення та з’явилась загроза розповсюдження пожежі на дах цеху.

На момент виникнення “пожежі” в приміщенні цеху перебувало 15 працівників підприємства. До гасіння пожежі залучались 3 одиниці техніки та 15 чоловік особового складу, повідомляє прес-служба У ДСНС в області. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів адміністрацією ВАТ «Червона зірка» була організована евакуація працівників цеху та проведено відключення електромережі черговим електриком.

Гасіння “пожежі” здійснювалось двома відділеннями. Одне відділення в апаратах захисту органів дихання та зору за допомогою ствола «Б» проводило гасіння пожежі в приміщенні цеху, друге відділення за допомогою ствола «ГПС-600» проводило гасіння пожежі на даху будівлі. В ході гасіння пожежі було створено штаб пожежогасіння для координації дій оперативних дільниць та взаємодії з адміністрацією об’єкта.

У підсумку навчань було відпрацьовано порядок дій персоналу підприємства  при виникненні надзвичайної події, дії особового складу під час ліквідації пожежі на промисловому об’єкті, злагодженість дій оперативних розрахунків, безпеку праці особового складу пожежно-рятувальної служби під час роботи зі спеціальною технікою та аварійно-рятувальним обладнанням, практичне ознайомлення з об’єктом.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар