Важливо

У Кіровограді видали календар, кошти від розповсюдження якого передадуть дітям героїв-кіровоградців, загиблих на Сході України

У Кіровограді видали народний календар «Заквітчана пісня». Цей календар – благодійний. Усі кошти зібрані від його розповсюдження будуть передані дітям з родин героїв-кіровоградців, які загинули на Сході України. Видання є ідеєю та ініціативою народного депутата України Станіслава Березкіна. Унікальність цього календаря полягає в тому, що на ньому не виставлено певної грошової ціни: купуючи його, кожен заплатить довільну суму – в міру своїх фінансових можливостей та бажання допомогти дітям-сиротам.

«Звертаюся до всіх і прошу розділити з родинами загиблих і радість, і горе, і відповідальність за долю дітей», – сказав у вступному слові до календаря народний депутат України Станіслав Березкін.

Календар оформлено роботами відомої кіровоградської художниці, Заслуженого майстра народної творчості Лариси Зоріної. «Я дуже сподіваюсь, що мої картини, представлені у календарі, принесуть надію та допоможуть зібрати кошти для діток, які залишилися сиротами», – сказала художниця на презентації календаря.

У рамках благодійної акції створено Наглядову раду, до складу якої увійшли: Галина Бузуляк – мама загиблого героя Анатолія Бузуляка, офіцера 3-го полку спецпризначення; Ірина Березкіна, член правління Благодійного фонду «Добротвір»; Петро Гарасимяк, майор Збройних Сил України; Лариса Зоріна, Заслужений майстер народної творчості; Андрій Малик, голова Благодійного фонду «Добротвір»; владика Марк, Єпископ Кіровоградський і Голованівський (УПЦ КП); Петро Мельник, власний кореспондент газети Верховної Ради України «Голос України»; Людмила Салоїд, директор Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта»; Оксана Червоная, директор книгарні «Букі»; В’ячеслав Шевченко, командир батальйону патрульної служби міліції «Кіровоград».

Головне завдання членів Наглядової ради – контролювати надходження, розподіл та передачу коштів дітям загиблих героїв.
Кіровоградці можуть вільно придбати календар у центральному відділенні Кіровоградської обласної дирекції «Укрпошти», у книжковому магазині «Букі», у магазині «Шкільний всесвіт», у бібліотеці для дітей ім.Гайдара, в обласних художньому музеї та краєзнавчому музеї, у приміщенні громадської організації «Спільна дія» (телефон для довідок: 067-520-70-09).

Окрім того, можна придбати календар, перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок 26009431515 ЄДРПО 38540227, МФО 380805, АТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ, призначення платежу: «Благодійний внесок «Допомога дітям військових, загиблих в АТО».

10982452_779452172142045_2609376070795746856_n

Поширити:

Залишити коментар:

коментар