Важливо

Проект Алеї Слави Героїв АТО узгодили з родинами загиблих воїнів

Cекретар міської ради Іван Марковський під час зустрічі із родинами загиблих в ході антитерористичної операції кіровоградських воїнів розглянули і обговорили проект облаштування Алеї Слави на Рівнянському кладовищі, де знайшли свій останній прихисток Герої АТО.

Учора під час зустрічі директор проектного  інституту Петро Довченко, який і займається розробкою проекту Меморіалу, презентував учасникам зустрічі ескізи своєї роботи.

За його словами, вся територія ряду почесних воїнських поховань буде благоустроєна. Алею Слави від існуючого Рівнянського кладовища відгородить живий паркан висотою 80 сантиметрів і паркан класичний з колонами. На вході відвідувачів зустрічатиме Стела Героїв із викарбуваними іменами загиблих воїнів. Передбачається облаштування зовнішнього освітлення та стоянки для автомобілів. Самі ж могилки воїнів матимуть класичну форму вертикальної і горизонтальної плит із чорного граніту.

У свою чергу, родичі героїв звернулися до Івана Марковського з проханням розглянути можливість перенесення діючої поряд із місцем похованням автозаправки в інше місце. Секретар міської ради взяв це питання на контроль.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар