Важливо

На Кіровоградщині за підтримки народного депутата відкрили меморіальну дошку воїну АТО

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні, 28 листопада у селі Високі Байраки Кіровоградського району на приміщенні місцевої школи відкрили меморіальну дошку земляку, учаснику АТО, який загинув під містом Сніжне Донецької області – Анатолію Бузуляку.

Фінансово підтримав ініціативу своїх земляків народний депутат України Станіслав Березкін, який родом із Високих Байраків.

29 листопада Анатолію виповнилося б 28 років. Він народився у Високих Байраках, згодом родина переїхала до Іванівки Кіровоградського району. У 2009 році хлопець закінчив природничо-географічний факультет КДПУ ім. В. Винниченка, а вже у жовтні того ж року присягнув на вірність Українському народу, ставши військовослужбовцем 3-го окремого полку спеціального призначення.

Навесні Анатолій збирався одружитися. З коханою Людмилою він зустрічався п’ять років. Проте неоголошена війна покликала його на Схід, тож весілля довелося відкласти до наступної весни. Весни, до якої він не дожив.

Сьогодні почесну варту біля меморіальної дошки ніс найкращий друг Анатолія – Віталій Кравець. Разом вони служили у військовій частині, були до останнього подиху. Віталій як може підтримує маму Толі – Галину Дмитрівну, хоча й сам тамує скупі чоловічі сльози.

‒ Жити в часи війни – це найстрашніше, що може випасти на долю людини. Сьогодні українці стоять перед військовою загрозою Росії, відстоюючи незалежність і єдність нашої країни. Ті, хто першим піднімає прапор, хто першим віддає життя, вони завжди чесніші, сміливіші. Таким є наш земляк Анатолій Бузуляк. Я висловлюю слова глибокої поваги мамі Галині Дмитрівні, слова вдячності землякам, які бережуть пам’ять про наших героїв. Сьогодні українці повинні захищати свою державу і пам’ятати тих, хто став героєм. Допоки українська земля і українські матері будуть народжувати таких синів як Анатолій, ми будемо незалежні, ‒ переконаний народний депутат України Станіслав Березкін.

Під час відкриття меморіальної дошки про Анатолія розповідали його однокласники, однокурсники, побратими, сусіди, вчителі. «Як можна було не любити таку дитину, як Толя? Він ріс ласкавою і доброю дитиною, хай земля йому буде пухом», ‒ згадує його сусідка, вихователька дитячого садочка Катерина Халмедова.

За словами класного керівника Анатолія, Алли Олексіївни Воловик, меморіальна дошка на честь героя АТО встановлена на школі не даремно, адже вона нагадуватиме підростаючому поколінню про ціну миру і про те, що новітніх героїв не можна забувати.

Нагадаємо, 16 жовтня на честь Анатолія відкрили меморіальну дошку в селі Іванівка, де він жив у шкільні роки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар