Важливо

На Кіровоградщині вбили жінку, у якої в зоні АТО зник син

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

На Кіровоградщині жорстоко вбили одиноку матір бійця, який кілька місяців тому безвісти зник у зоні АТО. Правоохоронці затримали вбивцю по гарячих слідах. Він зізнався, що спокусився на гроші, які, на його думку, жінка мала б отримати від волонтерів, ідеться в сюжеті ТСН.

35-річний Дмитро Панченко поїхав з дому на Донбас добровольцем ще в квітні, а в червні його мати отримала звістку, що військовий зник безвісти в зоні АТО. Сусіди розповідають, що після цього жінка почала пиячити. Вона боялася самотності й часто запрошувала в гості сусідів.

У міліції кажуть, що убив жінку через гроші співмешканець однієї з її подруг. Чоловік вирішив, що в матері зниклого бійця має бути сума компенсації, і, коли гості розійшлися, він просто зарізав жінку кухонним ножем. Але великими грошима не розжився: в хаті знайшов лише дві тисячі гривень. Одразу після злочину він разом із подругою намагався втекти з області, проте був затриманий на автовокзалі Кіровограду.

Підозрюваному загрожує до 15-ти років позбавлення волі. Хату, де жила жінка, опломбували. За господарством доглядатимуть сусіди, які попри все сподіваються, що син убитої таки повернеться з війни.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар