Важливо

«Запали свічку пам’яті» – вшануй пам’ять жертв Голодомору 1932-33 років

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

22 листопада Україна вшановуватиме 81-ші роковини та пам’ять про жертви Голодомору 1932-33 років. Цього дня о 16.00 у Національній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючіший у світі землі. Одразу після хвилини мовчання розпочнеться акція «Запали свічку пам’яті».

Закликаємо усіх вас, шановні земляки, у цей день взяти участь у жалобній ході від Соборної площі (збір учасників о 14.30 біля пам’ятника Ангелу-охоронцю) до пам’ятного знака «Жертвам Голодомору 1932-1933 років» на Меморіальному комплексі «Фортечні вали», відбудеться акція «Запали свічку пам’яті», мітинг-реквієм та Національна хвилина мовчання.

Ми впевнені, що в акції вшанування пам’яті жертв страшного голоду візьме участь увесь український народ, і кожен житель Кіровоградщини теж не залишиться осторонь. Ми постраждали всі, бо кожен з нас втратив частку свого коріння. Ще є шанс засвоїти урок історії не заочно, за підручниками, а через болючі спогади очевидців.

Не забуваймо нашу історію. І нехай у хвилину всенародної скорботи мільйони «свічок пам’яті» об’єднають нинішнє і наступні покоління у прагненні знати правду й шанувати історію рідного народу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар