Важливо

На Кіровоградщині виявили 61 порушника правил полювання

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Упродовж 2014 року за порушення правил полювання притягнуто до адміністративної відповідальності 61 особу, на яких накладено штрафів на суму 7 004 грн., стягнено – 6596 грн. Відповідно до кількості складених протоколів найбільше порушень – 18 – виявлено працівниками ДП «Компаніївський лісгосп».

За даними сектору мисливського господарства обласного управління лісового та мисливського господарства, найбільш розповсюдженим серед виявлених є порушення пункту 1 статті 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», а саме полювання без належного на те дозволу.

Сезон полювання 2014/15 років, котрий розпочався 9 серпня полюванням на пернату дичину триває. Добувати пернатих дозволено до 30 листопада. Починаючи з 1 листопада відкрито також полювання на диких парнокопитних тварин – козуль, кабанів та оленів, яке закінчиться 28 грудня.

Як свідчать результати роботи спеціалізованих рейдових бригад, до складу яких входять представники державної лісової охорони, право- та природоохоронних органів і єгерська служба користувачів мисливських угідь, не всі мисливці полюють за встановленими правилами, повідомляє Першій електронній прес-служба Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар