Важливо

Сьогодні, 11 жовтня, в бібліотеці ім. Д. Чижевського зустріч двох всеукраїнських проектів

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні, 11 жовтня, о 16.00, в Центрі європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського (м. Кіровоград, вул. Велика перспективна, 24, ІІІ поверх) відбудеться зустріч учасників двох всеукраїнських проектів: переможців конкурсу міні-грантів, які реалізують ініціативи, спрямовані на підтримку Криму, та представників дослідницької групи проекту “Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!” – молодих людей з різних областей України, які нині приїздять до Кіровограда, аби ближче познайомитися з життям нашого міста та розповісти про нього іншим.

У програмі заходу: зустріч з керівниками обох проектів Олександрою Целіщевою (Кримські ініціативи) та Євгенією Олійник (“Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!”); презентація кращих місцевих ініціатив; спілкування з громадськими активістами; обмін враженнями.

Конкурс міні-грантів на підтримку Криму було оголошено Центром регіонального розвитку «Топ-Кая», що в такий спосіб прагне допомогти втілити ініціативи громадських організацій зі всієї України, спрямовані на підтримку кримських активістів та переселенців, а також стимулювати суспільну дискусію про сучасні кримські реалії. Підтримані проекти мали на меті: представлення інтересів кримських активістів або переселенців
Соціальну адаптацію переселенців, забезпечити співпрацю, партнерство різних цільових аудиторій (журналісти, студенти, викладачі, громадські діячі) та подолання інформаційних бар’єрів,стереотипів, активізація суспільної дискусії про Крим.

На території Кіровоградської області реалізуються три таких ініціативи.

Проект “Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!”, започаткований ГО «Український народний дім в Чернівцях» за підтримки Фонду Посольства США, реалізується в Чернівецькій, Кіровоградській, Запорізькій, Херсонській областях та АР Крим. До складу його дослідницької групи входять молоді люди, які вивчають регіональні особливості різних областей. Учасники матимуть можливість відвідати різні міста України, зустрітись з представниками активної молоді, громадських організацій,  ЗМІ. За підсумками кожної зустрічі учасники писатимуть есе про власні враження від міста, яке відвідали, та людей, що там проживають, їхні культуру, цінності, традиції.

Всі візити відбуватимуться впродовж вересня-листопада 2014 року. Після завершення візитів буде видано збірник есе, який вміщуватиме роботи всіх учасників дослідницької групи – есе про особливості тих регіонів, які відвідали.

Тел. для довідок: 093 89 49 083; 099 11 074 11.
Контактна особа: Тетяна Федорова, керівник Центру європейської інформації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар