Важливо

Вихованці ДЮКів Кіровограда виступили перед ветеранами і учасниками АТО

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Вихованці дитячо-юнацьких клубів «Гірник», «Вогник», «Скіф», «Гермес», «Чайка», «Ровесник», «Барс», «Надія», «Мрія», «Луч», «Зміна» тав «Юність» за ініціативи та під художнім керівництвом Олександри Ткаченко – керівника зразкового колективу-студії хореографічного мистецтва «Аеліта» ДЮК «Гірник» – провели благодійну концертну програму в Кіровоградському госпіталі для ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників АТО, присвячену Дню ветерана та Дню людей похилого віку.

У концертній програмі взяли участь: дитячий вокальний ансамбль під керівництвом Олексія Козачинського і дитячий ансамбль під керівництвом Людмили Мироненко ДЮКу «Гірник», вокальний ансамбль «Веселка» під керівництвом Ольги Хмуренко ДЮК «Зміна», хореографічний колектив «Медея» ДЮКу «Ровесник», спортивний клуб «Ван Вей».

Учасники благодійної концертної програми подарували учасникам АТО і ветеранам ВВВ яскраві позитивні емоції патріотичними піснями та хореографічними композиціями, національні браслети на руку, власноруч сплетені з жовто-блакитних стрічок, дитячі малюнки, повітряні кульки та солодощі.

Дитячу патріотичну акцію підтримала Кіровоградська обласна громадська організація «Патріот Кіровоградщини», яка пригостила фруктами ветеранів ВВВ та учасників АТО, що лікуються у Кіровоградському госпіталі.

Керівник ЗАКСХМ «Аеліта» ДЮКу «Гірник» Олександра Ткаченко висловила щиру подяку всім клубам, колективам та громадській організації за участь та підтримку в проведенні благодійної акції і сподівання, що ця акція доброти надасть усім здоров’я, наснаги та віри у перемогу добра.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар