Важливо

На Донеччині СБУ викрило диверсійну групу

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Контррозвідка СБУ припинила діяльність диверсійної групи, яка за завданням російських спецслужб була залишена на звільненій від терористів території Костянтинівського району Донецької області для підпільної злочинної діяльності. Підривну діяльність групи безпосередньо координував з Донецька офіцер ГРУ ГШ ЗС РФ Олександр Паташев.

28-29 вересня ц.р. поблизу м. Краматорськ на Донеччині затримано чотирьох місцевих мешканців – ватажка групи, громадянина України «Х», 1959 р.н. та його поплічників.

Встановлено, що протягом липня-вересня ц.р. зловмисники збирали розвіддані про місця базування, кількість та озброєння, місця дислокації підрозділів сил АТО в районі Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки, Красноармійська та передавали їх до оперативного штабу т.зв. ДНР. Для збору інформації про замасковану техніку диверсанти використовували неповнолітніх дітей, яких за жменю солодощів відправляли для ведення спостереження.

Зловмисники викрадали та катували містян з числа патріотично налаштованих громадян України, а також чинили напади на транспорт та військову техніку. За окремим завданням група вистежувала на автошляхах та захоплювала для потреб бойовиків бензовози з пальним.

Контррозвідники викрили схрон з великою кількістю зброї та вибухівки, які затримані особи планували використовувати для проведення диверсій на звільненій силам АТО території Донецької області.

Наразі тривають оперативно-слідчі дії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар