Важливо

Податкова нагадує про необхідність сплати податків з оренди житла

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Головне управління ДФС у Кіровоградській області нагадує, що громадяни, які надають в оренду іншим громадянам нерухоме майно (квартири, будинки, кімнати тощо), зобов’язані самостійно нараховувати та сплачувати податок на доходи фізичних осіб до бюджету за ставкою 15% від суми орендної плати чи комунальних платежів.

Податок сплачується протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу. За ІІІ квартал 2014 року громадянам необхідно сплатити відповідні суми податку в термін до 7 листопада 2014 року.

По закінченню року, до 1 травня таким платникам податку необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем реєстрації.

Нотаріуси, а також суб’єкти господарювання які проводять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг (ріелтери), зобов’язані надіслати інформацію про укладені цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання квартальної звітності.

Прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар