300 легкоатлетів Кіровоградщини позмагалися на Чемпіонаті області (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

В неділю, 21 вересня, оновлений стадіон “Зірка” став місцем для проведення обласного чемпіонату з легкої атлетики.

Як повідомив кореспондент Першої електронної, 13 команд з різних районів області та дві з міст Кіровограда і Олександрії мали змогу поборотись за призові місця у особистому та командному заліку.

До речі, вперше у змаганнях взяла участь така велика кількість спортсменів – близько 300 осіб.

На спартакіаді були представлені більшість видів олімпійської програми з легкої атлетики, серед них біг на 100 та 400 метрів, стрибки в дожину та висоту, штовхання ядра та ін.

За словами президента Кіровоградської обласної федерації легкої атлетики Геннадія Заболотного, проведення змагань такого рівня з залученням великої кількості спортсменів дозволить в майбутньому підвищити рівень успіхів та результативність серед атлетів Кіровоградщини.

За результатами змагань призові місця зайняли та, відповідно, нагороди отримали 143 легкоатлети з різних куточків Кіровоградської області. Додаткову нагороду отримав переможець змагання з бігу на дистанції 800 метрів Олександр Роздобудько. Викладачі Льотної академії вручили йому грошовий приз.