Важливо

Святкування дня народження «по-депутатськи»

Народний депутат України, координатор проекту ГО «ВО «Активне довголіття» Максим Поляков організував святковий суботник у селі Злинка Маловисківського району на честь свого дня народження.

Напередодні на своїй сторінці у Фейсбуці нардеп запросив усіх жителів Злинки приєднатися до святкування і провести день з користю.

Територію для прибирання Максим Поляков обрав сам: «Я запросив усіх бажаючих і небайдужих на суботник до заповідної зони «Каскади» навколо Злинських водопадів. Вкотре дивуюсь красі української природи. Мало хто знає про це дивовижне місце, але роботи з прибирання було достатньо. Сьогодні дивовижний день. Сподіваюсь, що я показав чудовий приклад для своїх колег, друзів, знайомих і такі святкування стануть гарною українською традицію. Тож пропоную зробити флешмоб: кожному депутату, міністру, губернатору, меру організовувати такі суботники у своєму регіоні на день народження», – зауважив парламентар.

Максим Поляков подякував голові Злинскої сільської ради Олександру Недолужку та освітянам за підтримку та організацію заходу і пригостив усіх, хто взяв участь у прибиранні келихом шампанського та тортом.

94250a358ec4948a47d1df9d398d5834.jpg

60c793e9e300f0233c81c85facc22dd2.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар